Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Sukcesy uczniów

Sukcesy uczniów

 

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

 

 

Lp.

Konkurs

Zasięg

Imię i nazwisko ucznia

Osiągnięcia

1

Konkurs na oryginalną dynię

szkolny

Kornelia Z.

Daria O.

Maciej W.

 

2

Konkurs na  jesienną dekorację

szkolny

Oliwia P.

Aleksandra W.

 

3

Mistrz Ortografii

szkolny

 Oliwia P.

Katarzyna  Z.

Jakub  CZ.

 

 

 

4

Konkurs plastyczny „ Anioł Bożonarodzeniowy”

gminny

Karol O.

Julianna Z.

II m-ce

III m-ce

5

Gminny Konkurs  Ekologiczny

gminny

Oliwia P.

III m-ce

6

Gminny Konkurs Wielkanocny

gminny

Faustyna Ł.

Karina J.

Oliwia R.

Klaudia S.

I m-ce

III m-ce

II m-ce

III m-ce

7

Szkolny  Konkurs Recytatorski

Kl.IV- VI

szkolny

Oliwia P.

Alicja Z.

Nikola U.

 

I m-ce

II m-ce

III m-ce

8

Konkurs Pięknego Czytania  w 2 kategoriach językowych

szkolny

j. polski :

Nikola U.Alicja , Z.Oliwia L.

j. angielski: Katarzyna Z.,Łukasz K., Kornelia Z.

 

 

 

9

XIII Międzyszkolny Turniej Recytatorski : Skrzydlate słowa

międzyszkolny

Faustyna Ł.

II m-ce

 

10.

 VII Międzypowiatowy Turniej w Piłkę Nożną  drużyn dziewcząt i chłopców „ Moje boisko  Orlik- Udanin  2017” edycja wiosenna

międzypowiatowy

uczniowie

IIIm-ce

IIm-ce

 

Drużyna «  Fair – Play »

 

11.

Turniej piłki nożnej  Kazimierza Deyny

gminny

uczniowie

II m-ce

 

 

 

 ROK SZKOLNY 2015/2016

 

Lp.

Konkurs

Zasięg

Imię i nazwisko ucznia

Osiągnięcia

1

Gminny Przegląd Jasełek

gminny

Uczniowie SP

II miejsce

2

Szkolny Konkurs Recytatorski Kl. IV- VI

szkolny

C. K.

S. Gabriela

W. Dominik

Ł.Faustyna

 

3

Gminny Konkurs Plastyczny

gminny

K.Laura

Oliwia R.

Faustyna Ł.

Nikola Ocipiuk

I m-ce

 

II m-ce

III –m-ce

4

Szkolny Konkurs Recytatorski

szkolny

P. Oliwia

Nikola U.

Kornelia Z.

S. Martyna

Karina J.

 

5

IV Międzygminny Turniej w Piłkę Nożną Drużyn Szkół Podstawowych” Moje boisko orlik- Udanin 2015”

gminny

dziewczęta

II m-ce

6

IV Międzygminny Turniej w Piłkę Nożną Drużyn Szkół Podstawowych” Moje boisko orlik- Udanin 2015”

gminny

Chłopcy

III m-ce

7

Szkolny  Konkurs Recytatorski

Kl.I-III

szkolny

Faustyna Ł.

Mateusz  S.

Dominik W.

I m-ce

II m-ce

III m-ce

8

Gminny Konkurs Wielkanocny

gminny

Julianna Z.

Karol O.

Faustyna Ł.

Mateusz S.

I m-ce

 

II m-ce

III m-ce

9

Szkolny Konkurs Ortograficzny

szkolny

Karina J.

Katarzyna Z.

Oliwia P.

I m-ce

II m-ce

III m-ce

 

10.

Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt

gminny

dziewczęta

III m-ce

 

11.

Turniej Wiosenny  dla dziewcząt

/p. ręczna

gminny

dziewczęta

I m-ce

 

 

 

 

 

 

 

 Sprawdzian klasy szóstej z kwietnia 2015r.

 

Sprawdzian klasy szóstej, z kwietnia 2015, pisało 10 uczniów  Szkoły Podstawowej w Mieczkowie.

Na sprawdzianie można było uzyskać maksymalnie 41 punktów. Średni wynik szkoły ze sprawdzianu wyniósł 70,7% (29 pkt.) Najlepszy wynik indywidualny to 90% (37 punktów), najsłabszy to 49% (20 punktów.)

Ogólny wynik szkoły jest wyższy od średniego wyniku gminy (o 2,3%) i średniego wyniku województwa (o 4,6%).

Średni wynik szkoły z matematyki jest w tym roku wyższy aż o 10,4% od średniej wojewódzkiej.

Porównanie obecnego wyniku szkoły (70,7%) z wynikiem ubiegłorocznym przeliczonym na procenty (69%) wskazuje na systematyczny wzrost efektów nauczania.

Z powyższych danych wynika, że wypracowane w naszym zespole po roku 2010 metody pracy z uczniami i sposoby przygotowania ich do sprawdzianu klasy szóstej dają dobre rezultaty.

 

 

 A oto sukcesy które uskrzydlają uczniów i nauczycieli:

 rok szkolny 2014/2015

 

Lp.

Konkurs

Zasięg

Imię i nazwisko ucznia

Osiągnięcia

1

Szkolny Konkurs Recytatorski Kl. IV- VI

szkolny

Paleń O.

Zychla W.

Leszczyński F.

 

 

2

Szkolny Konkurs Recytatorski Kl. IV- VI

szkolny

Cencelewicz K.

Siciarz G.

Wiatrowski  D.

Łabuz F.

 

3

Gminny Konkurs Recytatorski

gminny

Cencelewicz K.

Leszczyński F.

Paleń O.

 

 

I m-ce

III m-ce

II m-ce

 

4

Szkolny Konkurs Ortograficzny

Szkolny

Paleń O.

Zysk K.

Kucab K.

Szlezinger M.

 

5

Konkurs Plastyczny na ozdobę wielkanocną

szkolny

gminny

Raczyńska O.

 

Kulęgowska L.

 

 I m-ce

III m-ce

6

III Między gminny Turniej w Piłkę Nożną

międzygminny

Dziewczęta

Chłopcy

II m-ce

III m-ce

7

Powiatowy  Konkurs Recytatorski

powiatowy

Cencelewicz K.

I m-ce

 

8

Turniej im. K. Deyny

powiatowy

Chłopcy

II m-ce

9

Turniej piłki ręcznej  dla

gminny

Dziewczęta

Chłopcy

I m-ce

III m-ce

 

10.

Konkurs Vocabulary Master dla klasy VI

szkolny

K. Kucab

F. Leszczyński

A. Kulba

I m-ce

II m-ce

III m-ce

 

11.

Konkurs Lingwistyki Matematycznej Wieża Babael

szkolny

 

 

12.

Szkolny Konkurs Matematyczny – eliminacje, finał

szkolny

 

 

13.

 

Najpiękniejszy różaniec

Październik 2014

 

 

 

 

 

szkolny

 

I miejsce – 2 uczniów

II miejsce – 2 uczniów

III miejsce – 2 uczniów

oraz  5 wyróżnień

14.

Konkurs plastyczny na najładniejszą ozdobę bożonarodzeniową

 

szkolny

 

 

gminny

B. Piekarz- II

N.Ocipiuk- II

F. Łabuz- III

P. Kolatowicz- III

Sz.Chlewicki

L.Kulęgowska

N.Żądło- wyróżnienia

K.Orzechowski- I

 

F.Łabuz, B.Piekarz, N.Ocipiuk- wyróżnienia

 

15.

"Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku"

 

powiatowy

 

 

VII m-ce

16.

Turniej Tenisa Stołowgo

 

powiatowy

 

M. Działo

 

drużyna

 

III- m-ce

V- m-ce

17.

Turniej Mikołajkowy dla chłopców            /p. ręczna/

 

gminny

 

I-                   m-ce

18.

Turniej Mikołajkowy dla dziewcząt

/p. ręczna

gminny

 

III –m-ce

 

 

 

 

 

KONKURS

ROK

MIEJSCE

Gminny Konkurs Matematyczny klas II-III

2010

III

 

2012

 

I, II

2014

I, II

 

Gminny Konkurs Matematyczny klas IV-VI

2012

I, II

 

2013

II

 

Powiatowy Konkurs Matematyczny kl. II-III

„Wesołe Myślenie”

2012

III

 

2014

I

 

 

Gminny Konkurs

„Czytam  i rozumiem”

2010

I

 

2012

III

 

Gminny Konkurs Matematyczny

„Matematyka jest wszędzie”

2012

I, II

 

Gminny Konkurs Recytatorski

„Między poezją a prozą”

2010

I, II

 

2012

I

 

 

Gminny  Przegląd Piosenki

2010

II, III

 

2012

I

 

 

Gminny Przegląd  Jasełek

2010

I

 

2013

I

 

Gminne  Rozgrywki Mini- Siatkówki

2010

II – dziewczęta

III - chłopcy

 

Bieg  Niepodległości

2010

I – dziewczęta

II - chłopcy

2011

I – dziewczęta

II - chłopcy

2012

III – dziewczęta

III- chłopcy

III Turniej Piłki Nożnej im. Kazimierza Deyny

2010

II- chłopcy

2014

I- chłopcy

II Otwarty Bieg Przełajowy nad

Zalewem Mietkowskim

2011

II

Turniej Piłki Ręcznej Małych Szkół Podstawowych

2012

I-dziewczęta

II - chłopcy

2013

I-dziewczęta

 

2014

III -dziewczęta

I - chłopcy

Runda   eliminacyjna

„Real Junior Cup”

2012

I

Gminny Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

2012

III

 

Artykuły

Rozgrywki w piłce nożnej o tytuł Mistrza Gminy

2012-02-28

I miejsce dla Szkoły Podstawowej w Mieczkowie

w rozgrywkach w piłce nożnej o tytuł Mistrza Gminy

Czytaj więcej o: Rozgrywki w piłce nożnej o tytuł Mistrza Gminy

Konkurs piosenki

2012-02-28

Konkurs piosenki odbył się 16 lutego 2010 r. w Szkole Podstawowej w Mieczkowie.

Czytaj więcej o: Konkurs piosenki

Gminny Przegląd Jasełek

2012-02-28

I Miejsce dla Szkoły Podstawowej w Mieczkowie - Gminny Przegląd Jasełek

Czytaj więcej o: Gminny Przegląd Jasełek

IV Przegląd krótkich form teatralnych -

2012-02-28

I Miejsce Szkoła Podstawowa w Mieczkowie - IV Przegląd Krótkich Form Teatralnych "Jasełka Bożonarodzeniowe"

Czytaj więcej o: IV Przegląd krótkich form teatralnych -

I Międzydekanalny konkurs religijny -

2012-02-28

I Miejsce Małgorzata Bąk - I Międzydekanalny Konkurs Religijny "Święta Faustyna Kowalska - Apostołka Bożego Miłosierdzia"

Czytaj więcej o: I Międzydekanalny konkurs religijny -


Przejdź do góry